Yazar olmak ister misin?

yazar olmak

Kampustesin.com medya ağımıza yazar olmak isteyen arkadaşlar arasından alım yapıyoruz!

Başvurular ve şartlar kısmına değinmeden önce biz kimiz ve ne yapıyoruz hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.

Kampustesin.com, üniversite öğrencilerini; e-Kampüs Sosyal Ağ uygulamasında bir araya getirme maksadıyla üretilmiş bir platformdur. Etkinlik gruplarını, yayınevlerini, sarf malzemeleri satan firmaları da aynı uygulamada buluşturarak öğrencilerin en külfetli gider kalemini oluşturan alanlarda; öğrenciye nefes aldırırken, aynı zamanda da Facebook, Twitter, Pinterest gibi uygulamaların karması bir sistemle kıymetli vakitlerini paydaşlarıyla harcamalarına olanak tanıyan bir misyonu da vardır. Bütün bunların yanı sıra yazar kabulü yapmış olduğumuz sosyal medya ağımızın da gündem, siyaset, bilim, kültür & sanat gibi blog yazılarını barındırma ve paylaşma misyonu vardır. İşte tam da bu konuya ilişkin yazar alımları aktif hale getirilmiştir.

 

#1 Dilediğini yazabilirsin!

 

yazarlık

 

Suç teşkil etmeyecek şekilde konu ve içerik kısıtlaması yapılmaksızın kendini yansıtabileceğin bir alana, içeriklerini paylaşmak için ise gelişmiş bir editör portalına sahip olacaksın. Sitemizde görmüş olduğun içerikler gibi, listeli gönderiler, anketler, testler, video gönderiler ve müzik içerikleri paylaşabilirsin. Üzerine yazmak istediğin konular, yetkin olduğun alanlar olduğunu mü düşünüyorsun? O halde beklemek için bir nedenin yok. Hemen başvuru yapıp onay alarak sen de yazar olabilir paylaşımlarına başlayabilirsin.

 

#2 İşte başvuru kanalları

 

kendin

Başvuru yapmak için istenilen bilgiler:

Ad:

Soyad:

Üniversite:

Bölüm:

Sınıf:

Telefon:

E-posta:

0542 415 3680 telefon numaramıza ya da iletisim@kampustesin.com e-posta adresimize bilgilerinizi eksiksiz olarak gönderdiğiniz takdirde sizinle en kısa sürede iletişim kurulacaktır. Kabul işlemlerinin ardından sistemi kullanmanız için eğitici video serisi gönderilecektir.

pavyon

Pavyon Müdavimi Şehir Plancılar

kokteyl

Birbirinden lezzetli alkolsüz kokteyller!