Özgün Konuları ve Sürükleyici İçerikleriyle 5 Netflix İçeriği

Uzaktan çalışırken veya boş zamanlarınızda sizlere çerez gibi gelecek Netflix içerikleriyle karşınızdayız. Fantastik severler, macera severler ve komediye doyamayanlar için 5 farklı konuda içeriğe değineceğiz. Hazırsanız başlayalım.

#1 Locke & Key | Netflix | Dizi

Babalarının öldürülmesinin ardından anneleriyle birlikte atadan kalma bir eve taşınan üç kardeş, güçleri ve sırları açığa çıkaran sihirli anahtarları keşfederler.

Fantastik

#2 The Good Place I NBC I Dizi

Bencil Eleanor Shellstrop ölümünün ardından bir hata sonucu İyi Yer’e gelir. Burada kalmaya kararlı olan Eleanor daha iyi bir insan olmaya karar verir.

Komedi

#3 Fırtına Anı I Netflix I Film

9 Kasım 1989’da çıkan şiddetli bir fırtınayı evin camından izleyen 12 yaşındaki Nico, komşusunun evinde bir tuhaflıklar olduğunu fark eder. Olanları anlamak için dışarı çıkan küçük çocuk bu sırada trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Aradan geçen 25 yılın ardından Vera, eşi David ve kızları ile birlikte, Nico’nun yaşadığı eve taşınır. Genç kadın eve yerleşmeye çalışırken Nico’nun gitar çalerken çektiği kasetleri bulur. Bir süre sonra Vera, bir televizyon ve kamera aracılığıyla Nico ile iletişime geçer ve bu sayede küçük çocuğun hayatını kurtarır. Ancak Vera'nın geçmişe yaptığı bu müdahele, onun ve ailesinin hayatının değişmesine neden olur.

Gerilim

#4 In the Tall Grass | Netflix | Film

Bir oğlanın yardım feryatlarını duyan hamile bir kadın ve kardeşi, büyük bir çayırlık alana girerler. Ancak buradan bir çıkış olamayabileceğini farkederler.

Korku

#5 Sahtekar I Netflix I Film

Kaçırılan oğlu polisler tarafından eve getirildiğinde onun gerçek oğlu olmadığından şüphelenen anne oğlunu bulmanın yollarını arar. Bu sırada kendini kurtarmaya çalışan LosAngelas polisleri kadını zor durumda bırakacaktır.

Duygusal

Dying Your Hair At Home

SOSYAL FOBİ NEDİR?