Hafta sonunu keyifli geçirin

Bu yazımızda Netflixte yayınlanan 5 merak uyandırıcı belgeseli inceleyeceğiz. Hınzırlık etmenin lüzumu yok. Yalnızca Seksi Kızlar Aranıyor belgeseline odaklanıp diğer kaliteli belgeselleri es geçmeyin. Hepsi kendi alanında başarılı işler çıkartmışlar.

#1 Gıda Suçları

Gıda Suçları

Bu belgesel dizi, tatsız gerçekleri ortaya çıkarmak ve ne yediğimizi belirleyen gizli güçleri ifşa etmek için gıda tedarik zincirinin tam merkezine gidiyor. Beslenme alışkanlıklarınızı sorgulatacak bir belgesel olarak karşımıza çıkıyor. 

#2 Minimalism

Minimalizm

Belgesel içinden: "İnsanları sevin ve eşyaları kullanın, tam tersi asla işe yaramaz."

Aza kanaat etme, çok için hayatı ıskalamamayı çok güzel işleyen belgesellerden birisi. Her ne kadar olumsuz yorumlara denk gelirsek gelelim, temayı güzel işleyen yapımlardan. Denemeye değer.

#3 Dünyanın En Sıra Dışı Evleri

Sıra Dışı Evler

D-Max, Discovery Channel gibi kanalların bu tarz programlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir belgesel. Kimi zaman doğa içine yedirilmiş, kimi zaman şehrin tam göbeğine kurulmuş sıra dışı evlerin görsel lezzetiyle kaptırıp izleyebileceğiniz bir belgesel. 

#4 Seksi Kızlar Aranıyor

hot girls wanted

Porno sektörüne katılımı, sektörün işleyişini, seks işçilerinin yaşamlarını konu alan kimi zaman hüzünlenerek izleyebileceğiniz bir garip belgesel. İzlerken sıkılmayacağınızı tahmin ediyorum.

#5 Doğaya Karşı

netflix

Bear Grylls'i bilmeyenimiz yoktur. Bu seri de yine Bear'ın doğaya karşı vermiş olduğu mücadeleleri konu alıyor. Kimi zaman çişini içen, kimi zaman leş yiyen değişik bir adam işte. Midesi hassas arkadaşlar ileri sararak izleyebilirler. Onun haricinde aksiyonu bol bir belgesel olarak karşımıza çıkıyor.

vergisiz ticaret

10 yıl boyunca vergi yok!

çizgi

Artık sen de herkes gibisin! Kendi fikirlerine sahip çıkabilir misin?